Location : Home > S > SIT1602AIF7-30S
SIT1602AIF7-30S
Share on FacebookShare on Facebook
SIT1602AIF7-30S distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT1602AIF7-30S OSC MEMS PROG 2.0X1.6MM 3.0V 139320 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT1602AIF7-30S OSC MEMS PROG 2.0X1.6MM 3.0V 56969 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT1602AIF7-30S OSC MEMS PROG 2.0X1.6MM 3.0V 98590 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ASEMB-BLANK-XC Crystals and Oscillators Programmable Oscillators 1MHz ~ 150MHz LVCMOS MEMS (Silicon) Programmable Oscillator Surface Mount 1.8 V ~ 3.3 V 16mA Standby