Location : Home > S > SIT1602AIF7-28S
SIT1602AIF7-28S
Share on FacebookShare on Facebook
SIT1602AIF7-28S distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT1602AIF7-28S OSC MEMS PROG 2.0X1.6MM 2.8V 139520 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT1602AIF7-28S OSC MEMS PROG 2.0X1.6MM 2.8V 57169 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT1602AIF7-28S OSC MEMS PROG 2.0X1.6MM 2.8V 98990 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0387205405 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 5 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate