Location : Home > S > SIT1602AIF3-33S
SIT1602AIF3-33S
Share on FacebookShare on Facebook
SIT1602AIF3-33S distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT1602AIF3-33S OSC MEMS PROG 5.0X3.2MM 3.3V 140160 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT1602AIF3-33S OSC MEMS PROG 5.0X3.2MM 3.3V 57809 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT1602AIF3-33S OSC MEMS PROG 5.0X3.2MM 3.3V 98590 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SSQ-111-02-G-D-RA Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 22 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
SQT-131-01-L-S-RA Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 31 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole, Right Angle Gold
1-796640-5 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 15 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1-796640-5 987764 13+ Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
1-796640-5 33877 14+ ROHS BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
1-796640-5 TE Connectivity AMP Connectors 157270 2016+ TERM BLOCK PLUG 15POS STR 5MM Unitronix Electronics Limited
1-796640-5 TE Connectivity AMP Connectors 297450 2016+ TERM BLOCK PLUG 15POS STR 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1513-ST Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 13 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Solder Lugs, Dual
1513-ST Curtis Industries 157610 2016+ CONN BARRIER STRP 13CIRC 0.375 Unitronix Electronics Limited
1513-ST IC 57640 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
811-22-012-30-007101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 12 Position Spring Piston Connector Surface Mount
811-22-012-30-007101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
811-22-012-30-007101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING CONT 12 POS .295 SMD EKT Electronics Co., Ltd
811-22-012-30-007101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING CONT 12 POS .295 SMD SIMEN Electronics Co.,Ltd
811-22-012-30-007101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING CONT 12 POS .295 SMD Global Thunder Electronics Co.,Ltd
4-103777-0 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 80 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin-Lead
4-103777-0 IC 56540 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
4-103777-0 TE Connectivity AMP Connectors 157070 2016+ CONN HEADR BRKWAY .100 48POS STR Unitronix Electronics Limited
4-103777-0 TE Connectivity AMP Connectors 288290 2016+ CONN HEADR BRKWAY .100 48POS STR Renxim Technology Limited. sales@renxim.com