Location : Home > S > SIT1602AIF3-30S
SIT1602AIF3-30S
Share on FacebookShare on Facebook
SIT1602AIF3-30S distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT1602AIF3-30S OSC MEMS PROG 5.0X3.2MM 3.0V 139420 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT1602AIF3-30S OSC MEMS PROG 5.0X3.2MM 3.0V 57069 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT1602AIF3-30S OSC MEMS PROG 5.0X3.2MM 3.0V 98990 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
HIF6B-50DA-1.27DSA(71) Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 50 Position Receptacle Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole Gold
831-87-049-64-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 49 Position Socket Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
0386915116 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 16 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws
8731710000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Disconnect Blue 12-30 AWG
8731710000 IC 58490 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
8731710000 Weidmuller 147750 2016+ TERMINAL ZTR 2.5 BL Unitronix Electronics Limited
8731710000 Weidmuller 287730 2016+ TERMINAL ZTR 2.5 BL Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-1546212-1 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 11 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.197" (5.00mm) Vertical Through Hole
1-1546212-1 IC 57560 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-1546212-1 TE Connectivity AMP Connectors 157370 2016+ TERM BLOCK HDR 11POS VERT 5MM Unitronix Electronics Limited
1-1546212-1 TE Connectivity AMP Connectors 298550 2016+ TERM BLOCK HDR 11POS VERT 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1546231-9 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 9 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
1546231-9 TE Connectivity AMP Connectors 156940 2016+ TERM BLOCK PLUG 9POS 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1546231-9 TE Connectivity AMP Connectors 297910 2016+ TERM BLOCK PLUG 9POS 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
FLE-174-01-G-DV Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 148 Position Receptacle Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold
1626600000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 23 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.197" (5.00mm) Vertical Through Hole
1626600000 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 5MM 23POS 180 BLK TPC Global Service Co.Ltd.
1626600000 Weidmuller 157380 2016+ TERM BLOCK HDR 23POS VERT 5MM Unitronix Electronics Limited
1626600000 Weidmuller 298170 2016+ TERM BLOCK HDR 23POS VERT 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1644510000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 3 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) 110¡ã Through Hole
1644510000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PIN HDR 110 3POS 3.5MM BK TPC Global Service Co.Ltd.
1644510000 Weidmuller 147280 2016+ TERM BLOCK HDR 3POS 110DEG 3.5MM Unitronix Electronics Limited
1644510000 Weidmuller 298010 2016+ TERM BLOCK HDR 3POS 110DEG 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SBH11-PBPC-D05-RA-BK Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 10 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
0510210700 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 7 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.049" (1.25mm)
0510210700 Semiconductor 21293 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
0510210700 STOCK 45480 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
0510210700 STOCK 45480 2016+ standard RoHS / Pb-Free MAINtron Electronics Limited.
4-641208-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 11 Positions Header, Unshrouded Connector 0.156" (3.96mm) Through Hole Gold
4-641208-1 Electronics 27891 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
4-641208-1 Electronics 27891 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
4-641208-1 STOCK 43540 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
0351561000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 10 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.156" (3.96mm)