Location : Home > S > SIT1602AIF3-28S
SIT1602AIF3-28S
Share on FacebookShare on Facebook
SIT1602AIF3-28S distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT1602AIF3-28S OSC MEMS PROG 5.0X3.2MM 2.8V 139620 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT1602AIF3-28S OSC MEMS PROG 5.0X3.2MM 2.8V 57269 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT1602AIF3-28S OSC MEMS PROG 5.0X3.2MM 2.8V 99050 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
310-93-160-41-001000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 60 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold