Location : Home > S > SIT1602AIF3-18S
SIT1602AIF3-18S
Share on FacebookShare on Facebook
SIT1602AIF3-18S distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT1602AIF3-18S OSC MEMS PROG 5.0X3.2MM 1.8V 140020 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT1602AIF3-18S OSC MEMS PROG 5.0X3.2MM 1.8V 57669 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT1602AIF3-18S OSC MEMS PROG 5.0X3.2MM 1.8V 98250 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
805-83-072-10-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 72 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
2-284516-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 20 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) Vertical Through Hole
2-284516-0 785241 13+ Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
2-284516-0 78524 14+ ROHS BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
2-284516-0 IC 56860 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
2-284516-0 TE Connectivity AMP Connectors 297770 2016+ TERM BLOCK HDR 20POS VERT 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
801-83-035-20-442101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 35 Position Socket Connector 0.200" (5.08mm) Through Hole, Right Angle Gold
801-83-035-20-442101 IC 56260 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
801-83-035-20-442101 Preci-Dip 147410 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL Unitronix Electronics Limited
0387801521 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 21 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws