Location : Home > S > SIT1602AIF1-25S
SIT1602AIF1-25S
Share on FacebookShare on Facebook
SIT1602AIF1-25S distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT1602AIF1-25S OSC MEMS PROG 2.5X2.0MM 2.5V 139310 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT1602AIF1-25S OSC MEMS PROG 2.5X2.0MM 2.5V 56959 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT1602AIF1-25S OSC MEMS PROG 2.5X2.0MM 2.5V 98970 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
316-43-113-41-007000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 13 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
316-43-113-41-007000 IC 58400 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
28-1508-20 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 28POS GOLD
28-1508-20 Aries Electronics 157250 2016+ CONN IC DIP SOCKET 28POS GOLD Unitronix Electronics Limited
28-1508-20 Aries Electronics 278810 2016+ CONN IC DIP SOCKET 28POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1635390000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 14 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.200" (5.08mm) 135¡ã Through Hole
1635390000 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 5.08MM 14POS 135 BLK TPC Global Service Co.Ltd.
1635390000 Weidmuller 157160 2016+ TERM BLOCK HDR 14POS 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1635390000 Weidmuller 297930 2016+ TERM BLOCK HDR 14POS 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SIP050-1X07-157BLF Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET SIP 7POS TIN
SIP050-1X07-157BLF Amphenol FCI 147690 2016+ CONN SOCKET SIP 7POS TIN Unitronix Electronics Limited
SIP050-1X07-157BLF IC 58680 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SIP050-1X07-157BLF NEW 78210 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
15-44-4508 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 16 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold