Location : Home > S > SIT1602AIE8-18S
SIT1602AIE8-18S
Share on FacebookShare on Facebook
SIT1602AIE8-18S distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT1602AIE8-18S OSC MEMS PROG 7.0X5.0MM 1.8V 140230 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT1602AIE8-18S OSC MEMS PROG 7.0X5.0MM 1.8V 57879 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT1602AIE8-18S OSC MEMS PROG 7.0X5.0MM 1.8V 97810 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1546122-5 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 5 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
1546122-5 IC 57890 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1546122-5 TE Connectivity AMP Connectors 157250 2016+ TERM BLOCK PLUG 5POS 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1546122-5 TE Connectivity AMP Connectors 299150 2016+ TERM BLOCK PLUG 5POS 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com