Location : Home > S > SIT1602AIB8-18S
SIT1602AIB8-18S
Share on FacebookShare on Facebook
SIT1602AIB8-18S distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT1602AIB8-18S OSC MEMS PROG 7.0X5.0MM 1.8V 139490 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT1602AIB8-18S OSC MEMS PROG 7.0X5.0MM 1.8V 57139 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT1602AIB8-18S OSC MEMS PROG 7.0X5.0MM 1.8V 99130 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0395364521 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 21 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
T38317-14-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 14 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector,
T38317-14-0 IC 40280 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T38317-14-0 NEW 97390 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SMH100-LPSE-D13-ST-BK Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 26 Positions Header, Unshrouded Connector 0.039" (1.00mm) Through Hole Gold
SMH100-LPSE-D13-ST-BK Sullins Connector Solutions 147040 2016+ CONN HEADER 26POS 1MM DL AU T/H Unitronix Electronics Limited
1748105 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 15 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1748105 Phoenix Contact 157160 2016+ TERM BLOCK PLUG Unitronix Electronics Limited
1748105 Phoenix Contact 298930 2016+ TERM BLOCK PLUG Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
4-103321-8 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 40 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
4-103321-8 TE Connectivity AMP Connectors 147230 2016+ CONNHEADER BRKWY .100 40POS STR Unitronix Electronics Limited
4-103321-8 TE Connectivity AMP Connectors 299090 2016+ CONNHEADER BRKWY .100 40POS STR Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
4-103321-8 IC 56230 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1718561008 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 8 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
1718561008 Molex, LLC 147280 2016+ KK RPC 100 HDR FRLK VERT 08 CKT Unitronix Electronics Limited
0908143622 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 22 Positions Header, Unshrouded Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Palladium-Nickel
2-1376388-3 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 2 Position Rectangular Housing Connector Plug Blue 0.197" (5.00mm)
2-1376388-3 Distributor 171750 The Newest for more pls inquire us now Microtranik Components Limited
2-1376388-3 IC 38740 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
2-1376388-3 STOCK 46900 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
1-103904-9 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 20 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold