Location : Home > S > SIT1602AIB8-18E
SIT1602AIB8-18E
Share on FacebookShare on Facebook
SIT1602AIB8-18E distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT1602AIB8-18E OSC MEMS PROG 7.0X5.0MM 1.8V 139590 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT1602AIB8-18E OSC MEMS PROG 7.0X5.0MM 1.8V 57239 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT1602AIB8-18E OSC MEMS PROG 7.0X5.0MM 1.8V 97310 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
JANTXV1N4107-1 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 13V 500MW DO35
JANTXV1N4107-1 MICROSEMI 10000 2013+ SILICON 500mA LOW NOISE ZENER DIODES World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLYsales@wlparts.com
JANTXV1N4107-1 MOT 37584 17+/18+ RoHS Compliant FindCores Electronics Co.,Ltd.
JANTXV1N4107-1 originalne 621853 12+ ROHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
431112-02-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 2 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
431112-02-0 IC 59250 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
0387600304 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 4 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
1020800000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Feed Through Beige 12-30 AWG