Location : Home > S > SIT1602AIB8-18E
SIT1602AIB8-18E
Share on FacebookShare on Facebook
SIT1602AIB8-18E distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT1602AIB8-18E OSC MEMS PROG 7.0X5.0MM 1.8V 139590 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT1602AIB8-18E OSC MEMS PROG 7.0X5.0MM 1.8V 57239 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT1602AIB8-18E OSC MEMS PROG 7.0X5.0MM 1.8V 97310 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ATM42Y Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 4 Position Feed Through Yellow 10-22 AWG
ATM42Y Amphenol PCD 147890 2016+ TERM BLOCK DIN RAIL 6MM YELLOW Unitronix Electronics Limited
ATM42Y Amphenol PCD 288610 2016+ TERM BLOCK DIN RAIL 6MM YELLOW Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
08-3503-21 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 8POS GOLD
08-3503-21 Aries Electronics 157060 2016+ CONN IC DIP SOCKET 8POS GOLD Unitronix Electronics Limited
08-3503-21 Aries Electronics 278930 2016+ CONN IC DIP SOCKET 8POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
36-3554-10 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET ZIF 36POS TIN
36-3554-10 Aries Electronics 157240 2016+ CONN IC DIP SOCKET ZIF 36POS TIN Unitronix Electronics Limited
36-3554-10 Aries Electronics 278790 2016+ CONN IC DIP SOCKET ZIF 36POS TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com