Location : Home > S > SIT1602AIB7-28E
SIT1602AIB7-28E
Share on FacebookShare on Facebook
SIT1602AIB7-28E distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT1602AIB7-28E OSC MEMS PROG 2.0X1.6MM 2.8V 139430 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT1602AIB7-28E OSC MEMS PROG 2.0X1.6MM 2.8V 57079 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT1602AIB7-28E OSC MEMS PROG 2.0X1.6MM 2.8V 97910 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
801-87-048-65-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 48 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
0387203825 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 25 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
LPPB451NFFN-RC Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 45 Position Header Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole Gold
LPPB451NFFN-RC IC 58860 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
LPPB451NFFN-RC NEW 78130 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
LPPB451NFFN-RC Sullins Connector Solutions 147630 2016+ CONN HEADER .050 45POS Unitronix Electronics Limited
1792443 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 22 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
1792443 N/A 19 N/A N/A AIC Semiconductor Co., Ltd.
1792443 Phoenix Contact 147840 2016+ TERM BLOCK PLUG 22POS 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1792443 Phoenix Contact 298350 2016+ TERM BLOCK PLUG 22POS 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
817-22-050-30-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 50 Position Spring Piston Connector Surface Mount
817-22-050-30-001101 IC 59890 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
817-22-050-30-001101 Mill-Max Manufacturing Corp. 157430 2016+ CONN SPRING 50POS DUAL SMD Unitronix Electronics Limited
817-22-050-30-001101 Mill-Max Manufacturing Corp. 277750 2016+ CONN SPRING 50POS DUAL SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0878312228 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 22 Positions Header, Shrouded Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold