Location : Home > S > SIT1602AIB3-30E
SIT1602AIB3-30E
Share on FacebookShare on Facebook
SIT1602AIB3-30E distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT1602AIB3-30E OSC MEMS PROG 5.0X3.2MM 3.0V 139280 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT1602AIB3-30E OSC MEMS PROG 5.0X3.2MM 3.0V 56929 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT1602AIB3-30E OSC MEMS PROG 5.0X3.2MM 3.0V 98510 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
3046486 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Disconnect Gray 8-24 AWG
3046486 Phoenix Contact 139860 NEW RoHS UT 6-TG-EX FindCores Electronics Inc.
3046486 Phoenix Contact 242090 1538+ UT 6-TG-EX Alphatek Technology Limited
3046486 Phoenix Contact 242090 1538+ UT 6-TG-EX AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
3046486 Phoenix Contact 87770 2015+ UT 6-TG-EX RENXIM Electronics Co.,Ltd.
510-87-142-15-081101 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET PGA 142POS GOLD
510-87-142-15-081101 IC 56750 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
510-87-142-15-081101 Preci-Dip 157560 2016+ CONN SOCKET PGA 142POS GOLD Unitronix Electronics Limited
510-87-142-15-081101 Preci-Dip 277910 2016+ CONN SOCKET PGA 142POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
855-83-060-10-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 60 Position Socket Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole Gold
SFM-120-02-S-D-LC Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 20 Position Header Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold
87368-4824 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 48 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount, Right Angle Gold
1502110000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 5 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1502110000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1502110000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB BLT 5.08 5POS BK TPC Global Service Co.Ltd.
1502110000 Weidmuller 147430 2016+ TERM BLOCK PLUG 5POS STR 5.08MM Unitronix Electronics Limited
811-S1-017-10-014101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 17 Position Spring Piston Connector Through Hole
811-S1-017-10-014101 Preci-Dip 147150 2016+ CONN SPRING LOAD 17POS SNGL PCB Unitronix Electronics Limited
811-S1-017-10-014101 Preci-Dip 299150 2016+ CONN SPRING LOAD 17POS SNGL PCB Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
315-43-102-41-001000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 2 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
315-43-102-41-001000 Factory 12000 2012+ 2012+ Obama Resources Group
315-43-102-41-001000 IC 58720 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
315-43-102-41-001000 MILL-MAX 150 10+ Chaoxin Technology (HK) Limited
1718562 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 10 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.300" (7.62mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)