Location : Home > S > SIT1602AIB3-28S
SIT1602AIB3-28S
Share on FacebookShare on Facebook
SIT1602AIB3-28S distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT1602AIB3-28S OSC MEMS PROG 5.0X3.2MM 2.8V 98710 SiTIME 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
SIT1602AIB3-28S OSC MEMS PROG 5.0X3.2MM 2.8V 57029 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT1602AIB3-28S OSC MEMS PROG 5.0X3.2MM 2.8V 31605 SiTIME 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
431100-03-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 3 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
431100-03-0 IC 59670 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3260053 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 4 Position Feed Through Gray 1/0-8 AWG