Location : Home > S > SIT1602AIB3-28E
SIT1602AIB3-28E
Share on FacebookShare on Facebook
SIT1602AIB3-28E distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT1602AIB3-28E OSC MEMS PROG 5.0X3.2MM 2.8V 139480 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT1602AIB3-28E OSC MEMS PROG 5.0X3.2MM 2.8V 57129 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT1602AIB3-28E OSC MEMS PROG 5.0X3.2MM 2.8V 98910 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
3025574 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Disconnect Black 8-20 AWG
3025574 Phoenix Contact 147720 2016+ TERM BLOCK FUSE HOLDER Unitronix Electronics Limited
3025574 S/N 500 2014+ electronics?components Kairong Electronics Ltd.
316-87-158-41-004101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 58 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
15-44-3227 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 54 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
15-44-3227 Molex Connector Corporation 8000 2012+ CONN RECEPT 54POS .100 VERT PCB Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
IL-WX-34PB-VF-BE Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 34 Positions Header, Shrouded Connector 0.031" (0.80mm) Surface Mount Tin
IL-WX-34PB-VF-BE JAE Electronics 157099 2015+ CONN 34POS 0.8MM SMT Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
IL-WX-34PB-VF-BE NEW 78530 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
610120249121 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 20 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount, Right Angle Gold
1957830000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 21 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
1957830000 IC 58730 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1957830000 Weidmuller 156930 2016+ TERM BLOCK PLUG 21POS 90DEG 5MM Unitronix Electronics Limited
1957830000 Weidmuller 298730 2016+ TERM BLOCK PLUG 21POS 90DEG 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
770372-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 6 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.250" (6.35mm)
770372-1 STOCK 46250 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
6489700-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 40 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold or Gold-Palladium
6489700-1 6589 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
6489700-1 IC 58590 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
6489700-1 TE Connectivity AMP Connectors 157110 2016+ CONN HEADER 40POS VERT .100 GOLD Unitronix Electronics Limited
6489700-1 TE Connectivity AMP Connectors 288890 2016+ CONN HEADER 40POS VERT .100 GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0039028020 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 2 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Red
0039028020 339 AVAIL BICO TRADING COMPANY
394705 Connectors, Interconnects Terminals - Quick Connects, Quick Disconnect Connectors 0.250" (6.35mm) Quick Connect Male Solder Connector Non-Insulated