Location : Home > S > SIT1602AIB1-33S
SIT1602AIB1-33S
Share on FacebookShare on Facebook
SIT1602AIB1-33S distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT1602AIB1-33S OSC MEMS PROG 2.5X2.0MM 3.3V 139730 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT1602AIB1-33S OSC MEMS PROG 2.5X2.0MM 3.3V 57379 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT1602AIB1-33S OSC MEMS PROG 2.5X2.0MM 3.3V 97870 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0387524603 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 3 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
0387107202 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 2 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
3070024 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 3 Position Disconnect, Isolated Gray 10-26 AWG