Location : Home > S > SIT1602AIA8-25E
SIT1602AIA8-25E
Share on FacebookShare on Facebook
SIT1602AIA8-25E distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT1602AIA8-25E OSC MEMS PROG 7.0X5.0MM 2.5V 139900 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT1602AIA8-25E OSC MEMS PROG 7.0X5.0MM 2.5V 57549 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT1602AIA8-25E OSC MEMS PROG 7.0X5.0MM 2.5V 97690 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0387512603 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 3 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws