Location : Home > S > SIT1602AIA7-33S
SIT1602AIA7-33S
Share on FacebookShare on Facebook
SIT1602AIA7-33S distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT1602AIA7-33S OSC MEMS PROG 2.0X1.6MM 3.3V 41815 SiTIME 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
SIT1602AIA7-33S OSC MEMS PROG 2.0X1.6MM 3.3V 139590 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT1602AIA7-33S OSC MEMS PROG 2.0X1.6MM 3.3V 57239 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT1602AIA7-33S OSC MEMS PROG 2.0X1.6MM 3.3V 98930 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
MMBD1203_D87Z Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Arrays DIODE ARRAY GP 100V 200MA SOT23
MMBD1203_D87Z Fairchild 139680 17+/18+ DIODE SS 100V 200MA SOT-23 FindCores Electronics Co.,Ltd.
MMBD1203_D87Z Fairchild 241910 1538+ DIODE SS 100V 200MA SOT-23 Alphatek Technology Limited
MMBD1203_D87Z Fairchild 605100 1525+ DIODE SS 100V 200MA SOT-23 Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com