Location : Home > S > SIT1602AIA3-33S
SIT1602AIA3-33S
Share on FacebookShare on Facebook
SIT1602AIA3-33S distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT1602AIA3-33S OSC MEMS PROG 5.0X3.2MM 3.3V 31595 SiTIME 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
SIT1602AIA3-33S OSC MEMS PROG 5.0X3.2MM 3.3V 139370 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT1602AIA3-33S OSC MEMS PROG 5.0X3.2MM 3.3V 57019 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT1602AIA3-33S OSC MEMS PROG 5.0X3.2MM 3.3V 98690 SiTIME 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
SIT1602AIA3-33S OSC MEMS PROG 5.0X3.2MM 3.3V 139370 SiTIME 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
SIT1602AIA3-33S OSC MEMS PROG 5.0X3.2MM 3.3V 31595 SiTIME 1538+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
SIT1602AIA3-33S OSC MEMS PROG 5.0X3.2MM 3.3V 98690 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
316-87-137-41-008101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 37 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
316-87-137-41-008101 Preci-Dip 147250 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
316-87-137-41-008101 Preci-Dip 287410 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2-641602-4 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 20POS GOLD
2-641602-4 78524 14+ ROHS BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
2-641602-4 Semiconductor 19725 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
2-641602-4 STOCK 46770 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
2-641602-4 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN IC SOCKET 20POS DIP 15AU EKT Electronics Co., Ltd