Location : Home > S > SIT1602AIA3-30S
SIT1602AIA3-30S
Share on FacebookShare on Facebook
SIT1602AIA3-30S distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT1602AIA3-30S OSC MEMS PROG 5.0X3.2MM 3.0V 139570 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT1602AIA3-30S OSC MEMS PROG 5.0X3.2MM 3.0V 57219 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT1602AIA3-30S OSC MEMS PROG 5.0X3.2MM 3.0V 99090 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
325240-15-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 15 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws
510-83-240-16-001101 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET PGA 240POS GOLD
510-83-240-16-001101 IC 56700 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
510-83-240-16-001101 Preci-Dip 147020 2016+ CONN SOCKET PGA 240POS GOLD Unitronix Electronics Limited
510-83-240-16-001101 Preci-Dip 278210 2016+ CONN SOCKET PGA 240POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1817589 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 18 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1817589 IC 59030 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1817589 Phoenix Contact 147290 2016+ FK-MCP 1 5/18-ST-3 81-LR Unitronix Electronics Limited
66925-016 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 32 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
66925-016 FCI 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
66925-016 Amphenol FCI 147430 2016+ CONN RCPT 32POS T/H R/A GOLD Unitronix Electronics Limited
66925-016 Amphenol FCI 288910 2016+ CONN RCPT 32POS T/H R/A GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
4-284047-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 21 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
4-284047-0 TE Connectivity AMP Connectors 147420 2016+ TERM BLOCK PLUG 21POS 5.08MM Unitronix Electronics Limited
4-284047-0 TE Connectivity AMP Connectors 297390 2016+ TERM BLOCK PLUG 21POS 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
830-80-019-10-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 19 Positions Header, Unshrouded Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Tin
830-80-019-10-001101 Preci-Dip 157630 2016+ CONN HDR 19POS 2MM T/H Unitronix Electronics Limited
830-80-019-10-001101 Preci-Dip 298470 2016+ CONN HDR 19POS 2MM T/H Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
61302511121 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 25 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
61302511121 Wurth Electronics Inc 147090 2016+ CONN HEADER 25 POS 2.54 Unitronix Electronics Limited
61302511121 Wurth Electronics Inc 297930 2016+ CONN HEADER 25 POS 2.54 Renxim Technology Limited. sales@renxim.com