Location : Home > S > SIT1602AIA3-28E
SIT1602AIA3-28E
Share on FacebookShare on Facebook
SIT1602AIA3-28E distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT1602AIA3-28E OSC MEMS PROG 5.0X3.2MM 2.8V 139870 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT1602AIA3-28E OSC MEMS PROG 5.0X3.2MM 2.8V 57519 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT1602AIA3-28E OSC MEMS PROG 5.0X3.2MM 2.8V 97770 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
833-87-098-64-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 98 Position Socket Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
1602760000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 32 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
1602760000 IC 58450 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1602760000 Weidmuller 157320 2016+ TERM BLOCK HDR 32POS VERT 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1602760000 Weidmuller 298090 2016+ TERM BLOCK HDR 32POS VERT 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
325333-20-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 20 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws
325333-20-0 IC 59750 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
823-22-070-10-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 70 Position Spring Piston Connector Through Hole
823-22-070-10-001101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
823-22-070-10-001101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
823-22-070-10-001101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 70POS DUAL .177 PCB Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
823-22-070-10-001101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 70POS DUAL .177 PCB Global Thunder Electronics Co.,Ltd
399-83-115-10-003101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 15 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
399-83-115-10-003101 Preci-Dip 157750 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL RA 2.54MM Unitronix Electronics Limited
399-83-115-10-003101 Preci-Dip 298510 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL RA 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com