Location : Home > S > SIT1602AIA2-30S
SIT1602AIA2-30S
Share on FacebookShare on Facebook
SIT1602AIA2-30S distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT1602AIA2-30S OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 3.0V 139630 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT1602AIA2-30S OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 3.0V 57279 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT1602AIA2-30S OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 3.0V 97930 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
M80-6151445 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 14 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
3101016 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Disconnect Gray 12-28 AWG
3101016 IC 40860 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3101016 Phoenix Contact 147310 2016+ TERM BLOCK TEST DISCONNECT GRAY Unitronix Electronics Limited
3101016 DINK 822 Standard+Package RANTLE EAST ELECTRONIC > www.digsemi.com
40-3570-11 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET ZIF 40POS GLD
40-3570-11 Aries Electronics 147820 2016+ CONN IC DIP SOCKET ZIF 40POS GLD Unitronix Electronics Limited
40-3570-11 Aries Electronics 287370 2016+ CONN IC DIP SOCKET ZIF 40POS GLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SSM-105-L-SH Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 5 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount, Right Angle Gold
1643890000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 10 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) 135¡ã Through Hole
1643890000 Weidmuller 8000 2012+ CONN HEADER 3.50MM 10POS TPC Global Service Co.Ltd.
1643890000 Weidmuller 147520 2016+ TERM BLOCK HDR 10POS 3.5MM Unitronix Electronics Limited
1643890000 Weidmuller 297590 2016+ TERM BLOCK HDR 10POS 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
OSTYK60217330 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 17 Circuit 0.394" (10.00mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
OSTYK60217330 IC 40180 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OSTYK60217330 NEW 78110 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
805-83-021-10-012101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 21 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
805-83-021-10-012101 IC 58770 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
805-83-021-10-012101 Preci-Dip 157210 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL ST 2.54MM Unitronix Electronics Limited
805-83-021-10-012101 Preci-Dip 298530 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL ST 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2-5499206-4 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 20 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold or Gold-Palladium
2-5499206-4 Semiconductor 19545 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
640498-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 3 Positions Header, Shrouded Connector 0.163" (4.14mm) Through Hole Gold
640498-2 Electronics 25539 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
640498-2 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN HEADER .062 3POS PCB 30AU Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
1734481 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 12 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.197" (5.00mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1734481 Phoenix Contact 157870 2016+ TERM BLOCK HEADER Unitronix Electronics Limited
1734481 Phoenix Contact 298150 2016+ TERM BLOCK HEADER Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0878980524 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 5 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold