Location : Home > S > SIT1602AIA2-25S
SIT1602AIA2-25S
Share on FacebookShare on Facebook
SIT1602AIA2-25S distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT1602AIA2-25S OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 2.5V 139390 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT1602AIA2-25S OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 2.5V 57039 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT1602AIA2-25S OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 2.5V 98930 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0387790452 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 2 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Quick Connect Tabs