Location : Home > S > SIT1602AI-73-33S-60.000000D
SIT1602AI-73-33S-60.000000D
CDLL4757 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 51V DO213AB
CDLL4757 38406 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
CDLL4757 brenda@hon 77440 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
CDLL4757 STOCK 43510 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
1PMT4130C/TR7 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 68V 1W DO216
912012 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 3 Position Feed Through 12-26 AWG
912012 Weidmuller 287490 2016+ WDK LD/35 60VDC RD TP+ Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
912012 HARTING 50000 15+ Excellent Electronics Components Inc
912012 S/N 1000 2013+ electronics?components World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLY
3026285 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Feed Through Gray 8-26 AWG