Location : Home > S > SIT1602AI-73-33S-30.000000D
SIT1602AI-73-33S-30.000000D
PZM5.6NB2,115 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 5.6V 300MW SMT3
PZM5.6NB2,115 Distributor 183250 newest for more pls inquire us now Microtranik Components Limited
PZM5.6NB2,115 IC 38450 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
PZM5.6NB2,115 Semiconductor 19635 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
PZM5.6NB2,115 STOCK 46510 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
BZX84-C36,215 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 36V 250MW SOT23
BZX84-C36,215 PH3 50000 2015+ New & Original parts Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
EX20000000J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 20 Position Terminal Block Header, Male Pins, Partial Shroud 0.197" (5.00mm) Vertical Through Hole
EX20000000J0G Amphenol FCI 147220 2016+ 500 TB SOC MATCH/TX Unitronix Electronics Limited
EX20000000J0G IC 40650 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
10-737408-138 Amphenol Industrial Operations 157310 2016+ 3.0MM KNURL PRESS FIT PIN Unitronix Electronics Limited
10-737408-138 Amphenol Industrial Operations 297890 2016+ 3.0MM KNURL PRESS FIT PIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2801-5-00-50-00-00-07-0 Connectors, Interconnects Terminals - Turret Connectors Terminal Turret Connector Single End 0.360" (9.14mm) Tin-Lead
2801-5-00-50-00-00-07-0 Mill-Max Manufacturing Corp. 297370 2016+ TERM TURRET SINGLE L=9.14MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com