Location : Home > S > SIT1602AI-72-25S-24.000000D
SIT1602AI-72-25S-24.000000D
316-83-145-41-004101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 45 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
853-83-060-10-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 60 Position Socket Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole Gold
833-87-098-20-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 98 Position Socket Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole, Right Angle Gold
562002160 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 16 Circuit 0.563" (14.30mm) Barrier Block Connector, Screws
562002160 IC 58600 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
LPPB172NFSS-RC Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 34 Position Header Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold
LPPB172NFSS-RC IC 58470 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
LPPB172NFSS-RC NEW 79130 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
LPPB172NFSS-RC Sullins Connector Solutions 157540 2016+ CONN HEADER .050 34POS Unitronix Electronics Limited
0901471209 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 9 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
1708792 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 10 Position Terminal Block Header, Female Sockets 0.300" (7.62mm) 90¡ã, Right Angle, Under Board Through Hole
1708792 IC 40460 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1708792 Phoenix Contact 147150 2016+ HEADER Unitronix Electronics Limited
1708792 Phoenix Contact 298930 2016+ HEADER Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
6-1546701-9 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 11 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
431203-24-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 24 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
2-1969567-8 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 28 Position Rectangular Housing Connector Plug Natural 0.098" (2.50mm)