Location : Home > S > SIT1602AI-32-33S-30.000000T
SIT1602AI-32-33S-30.000000T
1-1445677-1 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 11 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1-1445677-1 IC 57560 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-1445677-1 TE Connectivity AMP Connectors 157350 2016+ TERM BLOCK PLUG 11POS STR 3.5MM Unitronix Electronics Limited
1-1445677-1 TE Connectivity AMP Connectors 297410 2016+ TERM BLOCK PLUG 11POS STR 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1786161 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 24 Position Terminal Block Header, Female Sockets 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
1786161 IC 58400 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1786161 Phoenix Contact 147040 2016+ HEADER Unitronix Electronics Limited
1786161 Phoenix Contact 298510 2016+ HEADER Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1620430000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 23 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1620430000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB 3.5MM 23POS BK TPC Global Service Co.Ltd.
1620430000 Weidmuller 147260 2016+ TERM BLOCK PLUG 23POS STR 3.5MM Unitronix Electronics Limited
1620430000 Weidmuller 299130 2016+ TERM BLOCK PLUG 23POS STR 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
98414-G06-08ULF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 8 Positions Header, Shrouded Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold, GXT?
98414-G06-08ULF FCI 1000 2014+ BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LTD COMPANY
98414-G06-08ULF FCI 1000 2015+ BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LIMITED COMPANY
98414-G06-08ULF FCI 1000 2015+ Andy (International) Electronics Ltd
0430452201 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 22 Positions Header, Shrouded Connector 0.118" (3.00mm) Through Hole, Right Angle Gold
1373360000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 26 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1373360000 Weidmuller 157210 2016+ SLAD 26/90 3.2SN ORG Unitronix Electronics Limited
1373360000 Weidmuller 298790 2016+ SLAD 26/90 3.2SN ORG Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0908160222 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 22 Positions Header, Unshrouded Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Tin
104351-6 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 12 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
104351-6 22345 14+ ROHS BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
104351-6 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
104351-6 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN HDR BRKWAY 12POS DUAL 15AU Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
104351-6 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN HDR BRKWAY 12POS DUAL 15AU Global Thunder Electronics Co.,Ltd
0702871063 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 32 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin