Location : Home > S > SIT1602AI-22-33S-48.000000G
SIT1602AI-22-33S-48.000000G
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SFM210-LPSE-S28-ST-BK Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 28 Position Header Connector 0.039" (1.00mm) Through Hole Gold
SFM210-LPSE-S28-ST-BK Sullins Connector Solutions 147010 2016+ CONN HEADER 1MM 28POS Unitronix Electronics Limited
310-87-143-41-105101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 43 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
310-87-143-41-105101 IC 57490 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
310-87-143-41-105101 Preci-Dip 146990 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL Unitronix Electronics Limited
T38033-12-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 12 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
T38033-12-0 IC 40620 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T38033-12-0 NEW 97870 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
431105-17-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 17 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws (Not Included)
431105-17-0 IC 59720 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1761072001 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 13 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) Vertical Through Hole
1761072001 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1761072001 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 3.5MM 180 13POS BK TPC Global Service Co.Ltd.
1761072001 Weidmuller 157180 2016+ TERM BLOCK HDR 13POS VERT 3.5MM Unitronix Electronics Limited
SIP050-1X04-160BLF Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET SIP 4POS GOLD
SIP050-1X04-160BLF Amphenol FCI 147850 2016+ CONN SOCKET SIP 4POS GOLD Unitronix Electronics Limited
SIP050-1X04-160BLF IC 58330 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SIP050-1X04-160BLF NEW 77830 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
430105-20-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 20 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws (Not Included)
1961232 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 22 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.098" (2.50mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1961232 Phoenix Contact 147880 2016+ HEADER Unitronix Electronics Limited
1961232 Phoenix Contact 298250 2016+ HEADER Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
801-87-014-10-005101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 14 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
801-87-014-10-005101 Preci-Dip 157040 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL Unitronix Electronics Limited
1-1241150-0 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 10 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
1-1241150-0 TE Connectivity AMP Connectors 147290 2016+ CONN HEADER 10POS .100 SMT GOLD Unitronix Electronics Limited
1-1241150-0 TE Connectivity AMP Connectors 283000 2016+ CONN HEADER 10POS .100 SMT GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com