Location : Home > S > SIT1602AI-22-33E-27.000000G
SIT1602AI-22-33E-27.000000G
Share on FacebookShare on Facebook
SIT1602AI-22-33E-27.000000G distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT1602AI-22-33E-27.000000G OSC MEMS 27.000MHZ H/LV-CMOS SMD 140210 SiTIME 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
SIT1602AI-22-33E-27.000000G OSC MEMS 27.000MHZ H/LV-CMOS SMD 42435 SiTIME 1538+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
SIT1602AI-22-33E-27.000000G OSC MEMS 27.000MHZ H/LV-CMOS SMD 140210 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT1602AI-22-33E-27.000000G OSC MEMS 27.000MHZ H/LV-CMOS SMD 57859 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT1602AI-22-33E-27.000000G OSC MEMS 27.000MHZ H/LV-CMOS SMD 87790 SiTIME 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
SIT1602AI-22-33E-27.000000G OSC MEMS 27.000MHZ H/LV-CMOS SMD 42435 SiTIME 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
3244481 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 3 Position Isolated Orange 12-24 AWG
3244481 IC 58630 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3244481 Phoenix Contact 147590 2016+ SENSOR/ACTUATOR TERM BLOCK 7MM Unitronix Electronics Limited
3244481 Phoenix Contact 287810 2016+ SENSOR/ACTUATOR TERM BLOCK 7MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
5-535512-0 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 108 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
416-83-212-41-004101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 12 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
416-83-212-41-004101 IC 58430 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
416-83-212-41-004101 Preci-Dip 157660 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL ST 2.54MM Unitronix Electronics Limited
416-83-212-41-004101 Preci-Dip 298170 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL ST 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1969920 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 9 Position Terminal Block Header, Female Sockets 0.400" (10.16mm) 90¡ã, Right Angle, Under Board Through Hole