Location : Home > S > SIT1602AI-22-18S-50.000000D
SIT1602AI-22-18S-50.000000D
853-83-086-30-002101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 86 Position Socket Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold
811-S1-004-30-014191 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 4 Position Spring Piston Connector Surface Mount
811-S1-004-30-014191 Preci-Dip 147310 2016+ CONN SPRING LOAD 4POS SNGL SMD Unitronix Electronics Limited
811-S1-004-30-014191 Preci-Dip 298650 2016+ CONN SPRING LOAD 4POS SNGL SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1063250000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.197" (5.00mm) 90¡ã, Right Angle, Vertical Through Hole
1063250000 IC 58160 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1063250000 Weidmuller 147140 2016+ SHL-SMT 5.00/04GL 1.5RL Unitronix Electronics Limited
1850848 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 20 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1850848 Phoenix Contact 147370 2016+ TERM BLOCK PLUG 20POS STR 3.81MM Unitronix Electronics Limited
1850848 Phoenix Contact 297670 2016+ TERM BLOCK PLUG 20POS STR 3.81MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1748300000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 32 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1748300000 Weidmuller 8000 2012+ CONN LOCK 3.5MM 32POS SN BK TPC Global Service Co.Ltd.
1748300000 Weidmuller 147240 2016+ TERM BLOCK PLUG 32POS STR 3.5MM Unitronix Electronics Limited
1748300000 Weidmuller 298010 2016+ TERM BLOCK PLUG 32POS STR 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
815-22-009-30-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 9 Position Spring Piston Connector Surface Mount
815-22-009-30-001101 IC 59180 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
815-22-009-30-001101 Mill-Max Manufacturing Corp. 147780 2016+ CONN SPRING 9POS SNGL SMD Unitronix Electronics Limited
815-22-009-30-001101 Mill-Max Manufacturing Corp. 297930 2016+ CONN SPRING 9POS SNGL SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0039012021 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 2 Position Rectangular Housing Connector Plug Natural