Location : Home > S > SIT1602AI-11-30S-54.000000D
SIT1602AI-11-30S-54.000000D
ABM8G-12.000MHZ-18-D2Y-T3 Crystals and Oscillators Crystals 12MHz ¡À20ppm Crystal 18pF 120 Ohm -40¡ãC ~ 85¡ãC Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC)
ABM8G-12.000MHZ-18-D2Y-T3 Abracon LLC 140230 17+/18+ CRYSTAL 12.0000MHZ 18PF SMD FindCores Electronics Co.,Ltd.
ABM8G-12.000MHZ-18-D2Y-T3 Abracon LLC 57879 2015+ CRYSTAL 12.0000MHZ 18PF SMD Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
H-040-35006 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) Vertical Through Hole
H-040-35006 American Electrical Inc. 147040 2016+ PCB HEADER 180 3.5MM 6 POLE Unitronix Electronics Limited
H-040-35006 IC 58900 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
H-040-35006 NEW 88210 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
52942-1 IC 59590 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
52942-1 STOCK 45980 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
52942-1 TYCO 12500 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
52942-1 RoHS Compl 58920 12+ Original New IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
1-1986720-1 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 11 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1-1986720-1 IC 56670 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-1986720-1 TE Connectivity AMP Connectors 147380 2016+ TERM BLOCK PLUG 11POS STR 3.81MM Unitronix Electronics Limited
1-1986720-1 TE Connectivity AMP Connectors 299190 2016+ TERM BLOCK PLUG 11POS STR 3.81MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1777170 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 12 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
1777170 987764 13+ fenkey electronics co.,ltd
1777170 987764 13+ fenyang electronics co.,ltd
1777170 Phoenix Contact 8000 2012+ TERM BLK HEADER 12POS 5.08MM GRN Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
1777170 Phoenix Contact 297590 2016+ TERM BLOCK HDR 12POS VERT 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com