Location : Home > S > SIT1602ACU7-33S
SIT1602ACU7-33S
Share on FacebookShare on Facebook
SIT1602ACU7-33S distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT1602ACU7-33S OSC MEMS PROG 2.0X1.6MM 3.3V 139690 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT1602ACU7-33S OSC MEMS PROG 2.0X1.6MM 3.3V 57339 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT1602ACU7-33S OSC MEMS PROG 2.0X1.6MM 3.3V 97510 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ATM41BU Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 3 Position Feed Through Blue 10-22 AWG
ATM41BU Amphenol PCD 147880 2016+ TERM BLOCK DIN RAIL 6MM BLUE Unitronix Electronics Limited
ATM41BU Amphenol PCD 288650 2016+ TERM BLOCK DIN RAIL 6MM BLUE Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
3037054 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Feed Through White 14-26 AWG
3037054 35565 14+ IN STOCK RUI JIA KE ELECTRONICS
3037054 IC 40430 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3037054 Phoenix Contact 147070 2016+ FEED-THROUGH MODULAR TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
126-93-420-41-002000 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 20POS GOLD
126-93-420-41-002000 IC 57490 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
126-93-420-41-002000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
126-93-420-41-002000 Mill-Max Manufacturing Corp. 147510 2016+ CONN IC DIP SOCKET 20POS GOLD Unitronix Electronics Limited
126-93-420-41-002000 Mill-Max Manufacturing Corp. 278130 2016+ CONN IC DIP SOCKET 20POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com