Location : Home > S > SIT1602ACU2-28S
SIT1602ACU2-28S
Share on FacebookShare on Facebook
SIT1602ACU2-28S distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT1602ACU2-28S OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 2.8V 139700 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT1602ACU2-28S OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 2.8V 57349 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT1602ACU2-28S OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 2.8V 97290 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
9129930000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Feed Through Yellow 10-26 AWG
9129930000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
9129930000 Weidmuller 147390 2016+ CONN TERM BLK RAIL MNT YELLOW Unitronix Electronics Limited
9129930000 Weidmuller 8000 2012+ CONN TERM BLK RAIL MNT YELLOW EKT Electronics Co., Ltd
9129930000 Weidmuller 8000 2012+ CONN TERM BLK RAIL MNT YELLOW TPC Global Service Co.Ltd.
3073063 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 4 Position Disconnect Blue 10-26 AWG
3073063 Phoenix Contact 147270 2016+ TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
3073063 Phoenix Contact 288970 2016+ TERM BLOCK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
963127-2000-AR-PT Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 27 Position Receptacle, Pass Through Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
963127-2000-AR-PT 3M 147280 2016+ CONN SOCKET SGL 27POS GOLD SMD Unitronix Electronics Limited
963127-2000-AR-PT 3M 288170 2016+ CONN SOCKET SGL 27POS GOLD SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
963127-2000-AR-PT IC 59090 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
30-8950-610C Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 30POS GOLD
30-8950-610C Aries Electronics 147430 2016+ CONN IC DIP SOCKET 30POS GOLD Unitronix Electronics Limited
30-8950-610C Aries Electronics 279050 2016+ CONN IC DIP SOCKET 30POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
30-8950-610C IC 57380 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
26-6823-90C Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 26POS GOLD
26-6823-90C Aries Electronics 157230 2016+ CONN IC DIP SOCKET 26POS GOLD Unitronix Electronics Limited
26-6823-90C Aries Electronics 277350 2016+ CONN IC DIP SOCKET 26POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0873814464 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 44 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
65771-005 Connectors, Interconnects Shunts, Jumpers 2 (1 x 2) Position Shunt Connector White Closed Top 0.200" (5.08mm) Gold or Gold, GXT?
65771-005 6589 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
65771-005 FCI 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
65771-005 FCI 8000 2012+ MINI JUMP 2POS 200CC EKT Electronics Co., Ltd
65771-005 FCI 8000 2012+ MINI JUMP 2POS 200CC SIMEN Electronics Co.,Ltd
5-534998-4 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 8 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
5-534998-4 Electronics 27450 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
5-534998-4 Electronics 27450 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
5-534998-4 Tyco Electronics 8000 2012+ 2012+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
823-22-064-10-002101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 64 Position Spring Piston Connector Through Hole
823-22-064-10-002101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
823-22-064-10-002101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
823-22-064-10-002101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 64POS DUAL .197 PCB Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
823-22-064-10-002101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 64POS DUAL .197 PCB Global Thunder Electronics Co.,Ltd
0512161100 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 11 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.079" (2.00mm)
5440457 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 9 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)