Location : Home > S > SIT1602ACU2-25E
SIT1602ACU2-25E
Share on FacebookShare on Facebook
SIT1602ACU2-25E distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT1602ACU2-25E OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 2.5V 140000 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT1602ACU2-25E OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 2.5V 57649 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT1602ACU2-25E OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 2.5V 97890 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SIT1602BIF13-XXE-27.000000G Crystals and Oscillators Oscillators 27MHz LVCMOS MEMS (Silicon) Oscillator Surface Mount 2.5 V ~ 3.3 V 4.5mA Enable/Disable
1030610000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) Vertical Through Hole
1030610000 Weidmuller 157720 2016+ CONN HEADER 4POS 3.81MM VERT GN Unitronix Electronics Limited
1030610000 Weidmuller 298210 2016+ CONN HEADER 4POS 3.81MM VERT GN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
20020012-C051B01LF Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 5 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
20020012-C051B01LF Amphenol FCI 147390 2016+ TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
20020012-C051B01LF Amphenol FCI 288510 2016+ TERM BLOCK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
20020012-C051B01LF IC 58450 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
2308-3-00-50-00-00-07-0 Connectors, Interconnects Terminals - Turret Connectors Terminal Turret Connector Single End 0.156" (3.96mm) Tin-Lead
2308-3-00-50-00-00-07-0 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
2308-3-00-50-00-00-07-0 Mill-Max Manufacturing Corp. 298250 2016+ TERM TURRET SINGLE L=3.96MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1640890000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 2 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.197" (5.00mm) Through Hole
1640890000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1640890000 Weidmuller 298510 2016+ CONN TERM BLOCK PCB 5MM 2POS OR Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1640890000 Weidmuller 8000 2012+ CONN TERM BLOCK PCB 5MM 2POS OR Global Thunder Electronics Co.,Ltd
9954180000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 10 Position Wire to Board Terminal Block Vertical with Board 0.400" (10.16mm) Through Hole
9954180000 Weidmuller 157470 2016+ GSE 10/10/180 4.5GR Unitronix Electronics Limited
9954180000 Weidmuller 297690 2016+ GSE 10/10/180 4.5GR Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
9500570000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 17 Position Wire to Board Terminal Block Vertical with Board 0.197" (5.00mm) Through Hole
9500570000 IC 59050 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
9500570000 Weidmuller 157740 2016+ PCF 5.00/17/180 3.5SN OR BX Unitronix Electronics Limited
1-284391-8 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 18 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.138" (3.50mm) Through Hole
1-284391-8 TE Connectivity AMP Connectors 298390 2016+ TERM BLOCK 18POS SIDE ENT 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com