Location : Home > S > SIT1602ACU2-18S
SIT1602ACU2-18S
Share on FacebookShare on Facebook
SIT1602ACU2-18S distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT1602ACU2-18S OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 1.8V 98090 SiTIME 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
SIT1602ACU2-18S OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 1.8V 57749 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
20021323-00068T4LF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 68 Position Receptacle, Bottom Entry Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold
20021323-00068T4LF Amphenol FCI 147630 2016+ CONN RCPT 68POS SMD B/E GOLD Unitronix Electronics Limited
20021323-00068T4LF Amphenol FCI 287350 2016+ CONN RCPT 68POS SMD B/E GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
431302-11-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 11 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
431302-11-0 IC 60000 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
803-87-090-53-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 90 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
32-6823-90 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 32POS GOLD
32-6823-90 Aries Electronics 147220 2016+ CONN IC DIP SOCKET 32POS TIN Unitronix Electronics Limited
32-6823-90 Aries Electronics 277810 2016+ CONN IC DIP SOCKET 32POS TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
150230-2000-TB Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 30 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
929850-01-13-30 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 13 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
1969645 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 5 Position Terminal Block Header, Female Sockets 0.400" (10.16mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
316-87-123-41-018101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 23 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
316-87-123-41-018101 Preci-Dip 157190 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
316-87-123-41-018101 Preci-Dip 297530 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1863291 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 16 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
1863291 33877 14+ ROHS BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
1863291 Phoenix Contact 298970 2016+ TERM BLOCK PLUG 16POS STR 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1239460000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 16 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole