Location : Home > S > SIT1602ACU1-33S
SIT1602ACU1-33S
Share on FacebookShare on Facebook
SIT1602ACU1-33S distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT1602ACU1-33S OSC MEMS PROG 2.5X2.0MM 3.3V 139470 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT1602ACU1-33S OSC MEMS PROG 2.5X2.0MM 3.3V 57119 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT1602ACU1-33S OSC MEMS PROG 2.5X2.0MM 3.3V 98890 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
801-83-055-20-442101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 55 Position Socket Connector 0.200" (5.08mm) Through Hole, Right Angle Gold