Location : Home > S > SIT1602ACU1-18S
SIT1602ACU1-18S
Share on FacebookShare on Facebook
SIT1602ACU1-18S distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT1602ACU1-18S OSC MEMS PROG 2.5X2.0MM 1.8V 139310 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT1602ACU1-18S OSC MEMS PROG 2.5X2.0MM 1.8V 56959 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT1602ACU1-18S OSC MEMS PROG 2.5X2.0MM 1.8V 98570 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1546460-3 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 3 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
1546460-3 IC 57330 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SIT8008BI-33-33E-25.000000X Crystals and Oscillators Oscillators OSC XO 3.3V 25MHZ OE
1742110000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 3 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 225¡ã Free Hanging (In-Line)
1742110000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB BLZ 5.08 225 3POS OR EKT Electronics Co., Ltd
1742110000 Weidmuller 157630 2016+ TERM BLOCK PLUG 3POS 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1742110000 Weidmuller 298390 2016+ TERM BLOCK PLUG 3POS 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com