Location : Home > S > SIT1602ACT7-30E
SIT1602ACT7-30E
Share on FacebookShare on Facebook
SIT1602ACT7-30E distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT1602ACT7-30E OSC MEMS PROG 2.0X1.6MM 3.0V 139300 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT1602ACT7-30E OSC MEMS PROG 2.0X1.6MM 3.0V 56949 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT1602ACT7-30E OSC MEMS PROG 2.0X1.6MM 3.0V 98550 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ASMA41BR Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 3 Position Feed Through Brown 12-22 AWG
ASMA41BR Amphenol PCD 147640 2016+ TERM BLOCK DIN RAIL 6MM BROWN Unitronix Electronics Limited
ASMA41BR Amphenol PCD 287350 2016+ TERM BLOCK DIN RAIL 6MM BROWN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
323-83-123-41-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 23 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
323-83-123-41-001101 IC 59460 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
323-83-123-41-001101 Preci-Dip 147890 2016+ PCB CONN WIRE WRAP 2.54MM Unitronix Electronics Limited
323-83-123-41-001101 Preci-Dip 297870 2016+ PCB CONN WIRE WRAP 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SSM-125-S-DH Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 50 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount, Right Angle Gold
68685-314 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 14 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold or Gold, GXT?
68685-314 6589 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
68685-314 Amphenol FCI 147370 2016+ CONN RCPT 14POS .100 SNG ROW Unitronix Electronics Limited
68685-314 Amphenol FCI 298970 2016+ CONN RCPT 14POS .100 SNG ROW Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
5037640201 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 2 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black 0.039" (1.00mm)
5037640201 Molex, LLC 147140 2016+ CONN HOUSING 2POS LK Unitronix Electronics Limited
5037640201 Molex, LLC 277810 2016+ CONN HOUSING 2POS LK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0877584650 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 46 Positions Header, Unshrouded Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
0705530107 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 3 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
1-640453-0 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 10 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Tin
3432-6302 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 40 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
3432-6302 3M 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
3432-6302 3M 297290 2016+ CONN HEADER 40POS STR LONG LATCH Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
3432-6302 IC 57420 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1757690000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1757690000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1757690000 Weidmuller 157790 2016+ TERM BLOCK PLUG 6POS STR 3.5MM Unitronix Electronics Limited
1757690000 Weidmuller 298670 2016+ TERM BLOCK PLUG 6POS STR 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com