Location : Home > S > SIT1602ACT2-33S
SIT1602ACT2-33S
Share on FacebookShare on Facebook
SIT1602ACT2-33S distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT1602ACT2-33S OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 3.3V 139710 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT1602ACT2-33S OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 3.3V 57359 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT1602ACT2-33S OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 3.3V 97670 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
14-6511-11 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 14POS GOLD
14-6511-11 Aries Electronics 157040 2016+ CONN IC DIP SOCKET 14POS GOLD Unitronix Electronics Limited
14-6511-11 Aries Electronics 278730 2016+ CONN IC DIP SOCKET 14POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
14-6511-11 IC 59500 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
411-87-268-41-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 68 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
411-87-268-41-001101 IC 56740 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
411-87-268-41-001101 Preci-Dip 147210 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL ST 2.54MM Unitronix Electronics Limited
411-87-268-41-001101 Preci-Dip 289070 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL ST 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
20021323-00062D4LF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 62 Position Receptacle, Bottom Entry Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold
20021323-00062D4LF Amphenol FCI 147160 2016+ CONN RCPT 62POS SMD B/E GOLD Unitronix Electronics Limited
20021323-00062D4LF Amphenol FCI 288130 2016+ CONN RCPT 62POS SMD B/E GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
127-93-428-41-003000 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 28POS GOLD
127-93-428-41-003000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
127-93-428-41-003000 Mill-Max Manufacturing Corp. 294700 2016+ CONN IC DIP SOCKET 28POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
127-93-428-41-003000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2012+ SOCKET IC OPEN SHRINK .400 28POS Global Thunder Electronics Co.,Ltd
SSQ-149-02-G-S-RA Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 49 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
1487960000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 16 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1487960000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1487960000 Weidmuller 8000 2012+ CONN S-RELIEF BLAT 16 B OR TPC Global Service Co.Ltd.
1487960000 Weidmuller 147420 2016+ TERM BLOCK PLUG 16POS STR 5.08MM Unitronix Electronics Limited
431612-16-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 16 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
0395238421 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 21 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
928343-9 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 9 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.197" (5.00mm)
928343-9 Electronics 26340 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
928343-9 Electronics 26340 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
928343-9 STOCK 45950 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
1953295 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 22 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1953295 Phoenix Contact 156940 2016+ TERM BLOCK HEADER Unitronix Electronics Limited
1953295 Phoenix Contact 289090 2016+ TERM BLOCK HEADER Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
3-520370-2 Connectors, Interconnects Terminals - Quick Connects, Quick Disconnect Connectors 0.110" (2.79mm), 0.125" (3.18mm) Quick Connect Female 14-16 AWG Crimp Connector Fully Insulated