Location : Home > S > SIT1602ACT1-30E
SIT1602ACT1-30E
Share on FacebookShare on Facebook
SIT1602ACT1-30E distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT1602ACT1-30E OSC MEMS PROG 2.5X2.0MM 3.0V 139420 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT1602ACT1-30E OSC MEMS PROG 2.5X2.0MM 3.0V 57069 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT1602ACT1-30E OSC MEMS PROG 2.5X2.0MM 3.0V 98790 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0395177308 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 8 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)