Location : Home > S > SIT1602ACT1-18E
SIT1602ACT1-18E
Share on FacebookShare on Facebook
SIT1602ACT1-18E distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT1602ACT1-18E OSC MEMS PROG 2.5X2.0MM 1.8V 140020 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT1602ACT1-18E OSC MEMS PROG 2.5X2.0MM 1.8V 57669 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT1602ACT1-18E OSC MEMS PROG 2.5X2.0MM 1.8V 98450 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
431201-03-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 3 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
325112-03-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 3 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws