Location : Home > S > SIT1602ACR7-33S
SIT1602ACR7-33S
Share on FacebookShare on Facebook
SIT1602ACR7-33S distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT1602ACR7-33S OSC MEMS PROG 2.0X1.6MM 3.3V 140200 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT1602ACR7-33S OSC MEMS PROG 2.0X1.6MM 3.3V 57849 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT1602ACR7-33S OSC MEMS PROG 2.0X1.6MM 3.3V 98290 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
69-PRS11055-12 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET PGA ZIF GOLD
69-PRS11055-12 56600 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
69-PRS11055-12 Aries Electronics 147290 2016+ CONN SOCKET PGA ZIF GOLD Unitronix Electronics Limited
1635480000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 23 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.200" (5.08mm) 135¡ã Through Hole
1635480000 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 5.08MM 23POS 135 BLK TPC Global Service Co.Ltd.
1635480000 Weidmuller 156990 2016+ TERM BLOCK HDR 23POS 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1635480000 Weidmuller 299050 2016+ TERM BLOCK HDR 23POS 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
55508-010 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 10 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
55508-010 Amphenol FCI 146960 2016+ CONN RCPT 10POS SMD GOLD Unitronix Electronics Limited
55508-010 Amphenol FCI 147290 2016+ CONN RCPT 10POS SMD GOLD Unitronix Electronics Limited
55508-010 Amphenol FCI 297970 2016+ CONN RCPT 10POS SMD GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
55508-010 FCI 8500 12+ Coonentor HK EKENDA INDUSTRIAL CO.LTD
1722991212 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 12 Positions Header, Shrouded Connector 0.138" (3.50mm) Through Hole Gold
1722991212 Molex, LLC 157290 2016+ ULTRAFIT VERT 15 AU PLATED BLK Unitronix Electronics Limited
2-103166-3 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 50 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
2-103166-3 Electronics 26379 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
2-103166-3 Electronics 26379 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
2-103166-3 IC 56550 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
2-103166-3 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN HEADER R/A .100 50POS 30AU Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
1749227 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Plug, Male Pins 0.300" (7.62mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)