Location : Home > S > SIT1602ACR3-18S
SIT1602ACR3-18S
Share on FacebookShare on Facebook
SIT1602ACR3-18S distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT1602ACR3-18S OSC MEMS PROG 5.0X3.2MM 1.8V 139480 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT1602ACR3-18S OSC MEMS PROG 5.0X3.2MM 1.8V 57129 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT1602ACR3-18S OSC MEMS PROG 5.0X3.2MM 1.8V 98910 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
9C-20.480MAAE-T Crystals and Oscillators Crystals 20.48MHz ¡À30ppm Crystal 12pF 30 Ohm -20¡ãC ~ 70¡ãC Surface Mount HC-49S
9C-20.480MAAE-T TXC CORPORATION 139880 NEW RoHS CRYSTAL 20.4800MHZ 12PF SMD FindCores Electronics Inc.
9C-20.480MAAE-T TXC CORPORATION 57529 2015+ CRYSTAL 20.4800MHZ 12PF SMD Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
9C-20.480MAAE-T TXC CORPORATION 87750 2015+ CRYSTAL 20.4800MHZ 12PF SMD Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
9C-20.480MAAE-T TXC CORPORATION 87750 2015+ CRYSTAL 20.4800MHZ 12PF SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
MH18-8FLK 3M 8000 2012+ CONN L/FORK SHRINK 22-18 AWG #8 EKT Electronics Co., Ltd
MH18-8FLK 3M 8000 2012+ CONN L/FORK SHRINK 22-18 AWG #8 SIMEN Electronics Co.,Ltd
MH18-8FLK 3M 8000 2015+ CONN L/FORK SHRINK 22-18 AWG #8 enkaite Electronics Co., Ltd
MH18-8FLK IC 40380 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
0395151003 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 3 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) Vertical Through Hole
1899647 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 5 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1899647 987764 13+ fenkey electronics co.,ltd
1899647 987764 13+ fenyang electronics co.,ltd
1899647 Phoenix Contact 297730 2016+ TERM BLOCK HDR 5POS R/A 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1859577 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 8 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
1859577 987764 13+ fenkey electronics co.,ltd
1859577 987764 13+ fenyang electronics co.,ltd
1859577 Phoenix Contact 297370 2016+ TERM BLOCK HDR 8POS VERT 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com