Location : Home > S > SIT1602ACR2-28E
SIT1602ACR2-28E
Share on FacebookShare on Facebook
SIT1602ACR2-28E distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT1602ACR2-28E OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 2.8V 139650 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT1602ACR2-28E OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 2.8V 57299 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT1602ACR2-28E OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 2.8V 98810 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
A209112 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 12 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
A209112 Eaton 156950 2016+ CONN BARRIER STRP 12CIRC 0.375 Unitronix Electronics Limited
A209112 IC 40490 2017+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
A209112 NEW 87850 1617+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1937402 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 2 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) Vertical Through Hole
1937402 IC 40260 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1937402 Phoenix Contact 157430 2016+ TERM BLOCK HDR 2POS VERT 3.5MM Unitronix Electronics Limited
1937402 Phoenix Contact 297830 2016+ TERM BLOCK HDR 2POS VERT 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
431202-12-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 12 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
855-87-078-20-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 78 Position Socket Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole, Right Angle Gold