Location : Home > S > SIT1602ACR2-18E
SIT1602ACR2-18E
Share on FacebookShare on Facebook
SIT1602ACR2-18E distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT1602ACR2-18E OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 1.8V 140230 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT1602ACR2-18E OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 1.8V 57879 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT1602ACR2-18E OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 1.8V 98010 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
803-87-024-53-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 24 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
803-87-024-53-001101 IC 58760 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
803-87-024-53-001101 Preci-Dip 146960 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2.54MM Unitronix Electronics Limited
803-87-024-53-001101 Preci-Dip 287730 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
929852-01-08-10 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 16 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
929852-01-08-10 7855 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
929852-01-08-10 3M 50000 15+ Excellent Electronics Components Inc
929852-01-08-10 3M 147750 2016+ CONN RECEPT .100 DUAL STR 16POS Unitronix Electronics Limited
NPPN282FFKP-RC Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 56 Position Header Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
NPPN282FFKP-RC IC 40630 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
NPPN282FFKP-RC NEW 99130 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
NPPN282FFKP-RC Sullins Connector Solutions 147350 2016+ CONN HEADER .079 56POS Unitronix Electronics Limited
1628770000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 10 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.295" (7.50mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1628770000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1628770000 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 7.5MM 10POS 90 BLK TPC Global Service Co.Ltd.
1628770000 Weidmuller 157110 2016+ TERM BLOCK HDR 10POS R/A 7.5MM Unitronix Electronics Limited
SHR-04V-S Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 4 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.039" (1.00mm)
SHR-04V-S IC 38050 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
SHR-04V-S STOCK 46310 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
SHR-04V-S N/A 79800 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
0395305523 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 23 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1761607-6 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 16 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold or Gold-Palladium
1-480724-0 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 2 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.200" (5.08mm)
1-480724-0 IC 56070 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-480724-0 TE Connectivity AMP Connectors 278170 2016+ CONN HOUSING 2POS MATE-N-LOK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-480724-0 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1-480724-0 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN HOUSING 2POS MATE-N-LOK Global Thunder Electronics Co.,Ltd
0395326524 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 24 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1224 Connectors, Interconnects Terminals - PC Pin, Single Post Connectors PC Pin Terminal Connector Through Hole Nickel 0.093" (2.36mm) Dia