Location : Home > S > SIT1602ACR1-25S
SIT1602ACR1-25S
Share on FacebookShare on Facebook
SIT1602ACR1-25S distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT1602ACR1-25S OSC MEMS PROG 2.5X2.0MM 2.5V 139330 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT1602ACR1-25S OSC MEMS PROG 2.5X2.0MM 2.5V 56979 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT1602ACR1-25S OSC MEMS PROG 2.5X2.0MM 2.5V 97930 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0386007303 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 3 Circuit 0.250" (6.35mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
071022000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 2 Circuit 0.629" (15.98mm) Barrier Block Connector, Screws
0523960000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 4 Position Feed Through Beige 16-22 AWG
2501-1-00-44-00-00-07-0 Connectors, Interconnects Terminals - Turret Connectors Terminal Turret Connector Single End 0.219" (5.56mm) Silver
2501-1-00-44-00-00-07-0 Mill-Max Manufacturing Corp. 297950 2016+ TERM TURRET SINGLE L=5.56MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com