Location : Home > S > SIT1602ACL8-30S
SIT1602ACL8-30S
Share on FacebookShare on Facebook
SIT1602ACL8-30S distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT1602ACL8-30S OSC MEMS PROG 7.0X5.0MM 3.0V 140080 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT1602ACL8-30S OSC MEMS PROG 7.0X5.0MM 3.0V 57729 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT1602ACL8-30S OSC MEMS PROG 7.0X5.0MM 3.0V 98150 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1768000000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 7 Position Feed Through, Isolated Beige 12-26 AWG
1768000000 IC 58300 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1768000000 Weidmuller 287850 2016+ TERM TPOS LVL/GND 300V 25A WM BG Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1768000000 Weidmuller 8000 2012+ TERM TPOS LVL/GND 300V 25A WM BG EKT Electronics Co., Ltd