Location : Home > S > SIT1602ACL3-33E
SIT1602ACL3-33E
Share on FacebookShare on Facebook
SIT1602ACL3-33E distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT1602ACL3-33E OSC MEMS PROG 5.0X3.2MM 3.3V 140200 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT1602ACL3-33E OSC MEMS PROG 5.0X3.2MM 3.3V 57849 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT1602ACL3-33E OSC MEMS PROG 5.0X3.2MM 3.3V 98290 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
310-93-130-41-001000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 30 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
310-93-130-41-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
803-83-094-65-410101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 94 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
929870-01-16-10 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 16 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
929870-01-16-10 3M 8000 2012+ CONN RCPT 16POS STR .100 GOL Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
929870-01-16-10 Electronics 26320 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
2MS-ULP-02 Connectors, Interconnects Shunts, Jumpers Shunt Connector 0.079" (2.00mm) Tin
2MS-ULP-02 Delphi Connection Systems/Spec 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
2MS-ULP-02 Delphi Connection Systems/Spec 277710 2016+ CONN SHUNT 2MM ULTRA LOW TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2MS-ULP-02 Delphi Connection Systems/Spec 8000 2012+ CONN SHUNT 2MM ULTRA LOW TIN EKT Electronics Co., Ltd
2MS-ULP-02 Delphi Connection Systems/Spec 8000 2012+ CONN SHUNT 2MM ULTRA LOW TIN Global Thunder Electronics Co.,Ltd
14-141-Y Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 14 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
14-141-Y IC 59650 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
562103120 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 12 Circuit 0.563" (14.30mm) Barrier Block Connector, Screws
562103120 IC 58380 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
0015243048 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 4 Position Receptacle Connector 0.165" (4.20mm) Through Hole Gold
1445022-5 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 5 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black 0.118" (3.00mm)