Location : Home > S > SIT1602ACL3-18S
SIT1602ACL3-18S
Share on FacebookShare on Facebook
SIT1602ACL3-18S distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT1602ACL3-18S OSC MEMS PROG 5.0X3.2MM 1.8V 139870 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT1602ACL3-18S OSC MEMS PROG 5.0X3.2MM 1.8V 57519 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT1602ACL3-18S OSC MEMS PROG 5.0X3.2MM 1.8V 97770 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
801-83-036-20-002101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 36 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
801-83-036-20-002101 IC 56880 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
801-83-036-20-002101 Preci-Dip 147490 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL Unitronix Electronics Limited
7-146386-8 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 25 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
7-146386-8 15679 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
7-146386-8 IC 56260 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
316-93-101-41-008000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 1 Position Receptacle Connector Through Hole Gold
316-93-101-41-008000 Mill-Max Manufacturing Corp. 147240 2016+ CONN STRIP SKT 1POS .100 L.472 Unitronix Electronics Limited
316-93-101-41-008000 Mill-Max Manufacturing Corp. 297410 2016+ CONN STRIP SKT 1POS .100 L.472 Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
812-22-038-30-003101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 38 Position Spring Piston Connector Surface Mount
812-22-038-30-003101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
812-22-038-30-003101 Mill-Max Manufacturing Corp. 157330 2016+ CONN SPRING 38POS SNGL .315 SMD Unitronix Electronics Limited
812-22-038-30-003101 Mill-Max Manufacturing Corp. 277550 2016+ CONN SPRING 38POS SNGL .315 SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0430451413 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 14 Positions Header, Shrouded Connector 0.118" (3.00mm) Through Hole Gold