Location : Home > S > SIT1602ACL2-25E
SIT1602ACL2-25E
Share on FacebookShare on Facebook
SIT1602ACL2-25E distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT1602ACL2-25E OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 2.5V 140190 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT1602ACL2-25E OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 2.5V 57839 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT1602ACL2-25E OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 2.5V 98530 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
323-87-145-41-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 45 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
323-87-145-41-001101 IC 59670 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
323-87-145-41-001101 Preci-Dip 147550 2016+ PCB CONN WIRE WRAP 2.54MM Unitronix Electronics Limited
323-87-145-41-001101 Preci-Dip 287850 2016+ PCB CONN WIRE WRAP 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com